бойовики
Терористи скаржаться на «затримку зарплати»

Військове керівництво луганських окупантів вирішило суворо боротися з пияцтвом серед бойовиків. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, затримання в п`яному вигляді тепер каратиметься арештом і «суспільно-корисними» роботами, а також нововведеними покараннями – штрафами і зменшенням грошового утримання. При цьому відзначається падіння «заробітку» у деяких бандформуваннях до 1500-2000 грн на місяць. У деяких угрупованнях взагалі перестали платити – затримка з виплатами перевищує два місяці.

На окупованій території спостерігається ажіотаж з нібито «закриттям мережі магазинів «Брусничка» – покупці в буквальному сенсі слова все змітають з полиць.

До слова, після серії зіткнень диверсійно-розвідувальних груп зі складу бандформування «Прізрак» («Привид») з українськими підрозділами в районі Кримського, Донецького, Новотошківського і 29-го блокпосту протягом кількох діб до лікувальних установ Стаханова й Алчевська надійшли до 8 транспортів з пораненими бойовиками, в основному з кульовими пораненнями.

У смузі між Сніжним і Донецьком (Торез, Шахтарськ, Зугрес) спостерігається значна кількість випадків мародерства «ополченців» зі складу розформованих або «зачищених» формувань. Мародери, які не мають якогось централізованого керівництва, засобів і коштів, щоби залишити зону АТО, збираються в банди, грабують і мародерствують. Місцеві «комендатури» терористів неодноразово намагалися проводити «зачистки», але безрезультатно, підкреслює Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, окупанти протягом квітня-травня поточного року виплачували «зарплати» недійсними російськими рублями.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ