полонені
Днями з полону було звільнено трьох українських військовослужбовців

Звільнені з полону українські військові розповіли, що бойовики намагалися вибити з них інформацію про американських солдатів. Про це повідомляє 5 канал.

Зазначається, що вночі із полону російських терористів звільнили трьох українських військовослужбовців, яких бойовики захопили взимку поблизу донецького летовища. Це військовослужбовці 80-ї та 81-ї бригади Збройних Сил України, а також боєць 25-го батальйону «Київська Русь». Полонених утримували в підвалі колишньої будівлі СБУ в Донецьку. За даними керівника операції, радника заступника міністра борони Василя Будика, нині терористи в Донецькій та Луганській областях утримують щонайменше понад 100 українських громадян – військових і цивільних. Ще близько 200 вважають зниклими безвісти.

Звільнені бійці розповіли, що бойовики намагалися вибити з них інформацію про американських солдатів, які начебто воюють на Донбасі. «Там лише питання і допити. Навіщо прийшли на мою землю? І в основному про американців, коли інструктували американці, з чого стріляють американці? І скільки американців? Це основні питання», – розповіли звільнені українські бійці Юрій Цереленко та Станіслав Паплінський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно з полону було звільнено трьох українських військовослужбовців. 5 серпня, радник голови СБУ Юрій Тандіт повідомив, що в заручниках у бойовиків залишаються 183 українця, з полону звільнено понад 2,8 тисяч осіб. Також повідомлялося, що бойовики намагаються обміняти на українських військових людей, затриманих не в зоні АТО.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ