Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»
Пропаганда заявляє, що від рук «націоналістів» загинули 80 військовослужбовців ЗСУ, повідомив Тимчук

У «ДНР» через підконтрольні бойовикам ЗМІ та соцмережі поширюється інформація, що дискредитує українських військових – про нібито сутички між українським десантом і «націоналістами», які вже нібито вбили понад 80 військовослужбовців ЗСУ. Про це повідомив керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

«У «ДНР через підконтрольні бойовикам ЗМІ та соцмережі проводиться чергова інформаційна операція щодо дискредитації українських військ – нібито в зоні АТО спостерігається протистояння підрозділів ЗСУ з «праворадикальними, націоналістичними збройними угрупованнями» у вигляді «добровольчих батальйонів», – пише Тимчук.

За даними групи «ІС», згідно з поширеними даними, від рук «націоналістів» вже загинули не менше 80 військовослужбовців ЗСУ.

«Більше того: така інформація міститься і в закритих оперативних даних «військової розвідки ДНР», де вказується, що нібито «особливою запеклістю відрізняються сутички українського десанту і націоналістів».

Тимчук також додає, що «військову розвідку» і пропагандистів бойовиків не бентежить той факт, що «добробати», що фігурують в їх повідомленнях, давно увійшли до складу ЗСУ та інших збройних формувань України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше окупанти лякали мирних жителів Донбасу американськими безпілотниками, які нібито поширюють сифіліс.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ