Локомотивні бригади евакуйовані, люди не постраждали
Локомотивні бригади евакуйовані, люди не постраждали

Бойовики обстріляли на Донбасі локомотиви «Укрзалізниці». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Інцидент стався 8 серпня о 19:00 на станції Скотувата Донецької області. Там бойовики обстріляли два локомотиви вантажного поїзда.

Унаслідок розриву снаряду на відстані 25 метрів від рухомого складу, в локомотивах вибито вікна та пошкоджено гальмівну систему. Локомотивні бригади евакуйовані, люди не постраждали.

«Залізничникам у зоні проведення АТО доводиться працювати у вкрай складних та небезпечних умовах, проте ПАТ «Укрзалізниця» разом із Міненерговугілля забезпечує виконання першочергового доручення уряду щодо забезпечення постачання енергетичного вугілля (антрацитової групи) тепловим електростанціям», – заявили в «УЗ».

Як повідомляв Інформаційний акцент, вантажні залізничні перевезення через лінію розмежування військового конфлікту на Донбасі відновлені з 25 червня 2016 року. Вже у липні після майже двомісячної перерви Україна поновились поставки вугілля із зони АТО через залізничний перегін «Нікітовка-Майорськ».

На даний момент відновлена лише одна залізнична колія (30% від пропускної здатності перегону в нинішніх умовах). Тепер черга другого шляху, але там повністю знищена контактна мережа і використовувати можна лише локомотиви на дизельній тязі.

5 серпня міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що з неконтрольованими територіями Донбасу можуть відновити пасажирське залізничне сполучення. Водночас політичного рішення з цього питання наразі немає.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ