Захарченко першим отримав «республіканський» паспорт
Захарченко першим отримав «республіканський» паспорт

На окупованому Донбасі почали видавати так звані паспорти «республіканського зразка». Першим «документ» отримав ватажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко. Про це пише ОстроВ.

У повідомленні не вказується, куди Захарченко подів паспорт України – єдиний документ, за яким він може поки що в’їжджати до Росії та Білорусі для участі в перемовинах у Мінську.

Згідно з інформацією, ватажок бойовиків також вручив нові «паспорти» 20 особам, які досягли 16-річного віку.

Раніше підконтрольний Захарченку донецький телеканал «Оплот ТБ» оприлюднив репортаж за підсумками опитування мешканців міста щодо майбутньої паспортизації «громадян республіки»:«Як ви ставитеся до того, що можете отримати паспорт громадянина «ДНР»?

Результати опитування стали несподіванкою для знімальної групи. Більшість респондентів відповіли запитанням на запитання: «А що нам дасть паспорт невизнаної республіки?».

Як відомо, про власні «паспорти» бойовики говорили ще в 2014 році. Тоді вони допускали видачу документів, що засвідчують особу, під егідою «Новоросії». Після провалу проекту з аналогічною назвою від подібних планів терористи відмовилися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ