Донецьк
В окупованому Донецьку відкрився ТРЦ з напівпорожніми вітринами

У центрі окупованого терористами Донецька відкрився торговельно-розважальний центр. Вітрини – напівпорожні, втім так звана влада стверджує, що місто розвивається, та обіцяє, що незабаром ТРЦ ряснітиме товарами, передає Сегодня.ua.

2
Донеччани кажуть, що ніхто не може дозволити собі такі дорогі речі в Донецьку

«Голова районної адміністрації» Василь Ткачук на відкритті заявив, що задоволений відкриттям даного торгового центру і, незважаючи на військові труднощі, місто розвивається. Донеччани вже обговорили відкриття ТРЦ.

ТРЦ у Донецьку
ТРЦ заповнений лише на 30%, утім «влада» обіцяє, що незабаром там буде повно товарів

«Дуже «своєчасно» його віджали, ой, відкрили! Ми зайшли туди – в магазин жіночої білизни – комплекти коштують від 1000 рублів і вище (500 гривень за встановленим бойовиками курсом у торгових мережах, – авт.). Звичайно, людей майже немає в цьому магазині, хіба що в кафешці внизу сидять відвідувачі, – розповіла донеччанка Майя Куликова. – На асортимент сумно дивитися – нагадує вітрини радянських магазинів кінця перебудови – всього потроху… Ну, для кого вони відкрилися, хто може дозволити собі такі дорогі речі в Донецьку?».

4
«Голова районної адміністрації» вважає, що місто розвивається

Тим часом луганські бойовики торгують вилученою побутовою технікою. Як повідомив місцевий житель, відібрана техніка була помічена в магазині «Ельдорадо» на Оборонній, який нещодавно відкрився. Окрім того, за його словами, в луганських магазинах з’явилася техніка, завезена контрабандою.

Читайте: Остання українська оаза: «Львівська майстерня шоколаду» закрилася в Донецьку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ