бойовики
Штаб АТО: бойовики нищать один одного

На тимчасово окупованих територіях дедалі частіше підтверджуються факти кримінального свавілля. Про це 27 вересня повідомив прес-центр АТО.

За оперативною інформацією штабу АТО, бойовики зараз активно зачищають свої збройні формування від росіян-найманців. «Керівництво «Міністерства держбезпеки» так званих ДНР та ЛНР 20 вересня видало наказ про проведення фільтраційної роботи. Псевдоправоохоронці зачищають незаконні збройні формування від росіян, які не входять у регулярні підрозділи Збройних сил Російської Федерації, воюють за гроші і напряму не підпорядковуються Кремлю», – зазначають у штабі.

Наприклад, у селищі Дмитрівка Шахтарського району військовослужбовці російської армії вночі без будь-яких пояснень заарештовують окремих бойовиків так званої ДНР та вивозять у невідомому напрямку. Через декілька днів їхнім близьким повідомляють, де знаходяться тіла. Затримують, як правило, осіб командного складу «ДНР» і тих, хто володіє інформацією про присутність регулярних військ Російської Федерації на Донбасі, інформує прес-центр АТО.

Нагадємо, у серпні прес-центр АТО повідомляв, що невдоволені бойовики кидають позиції й вертаються додому. Так, нещодавно, бойовики 12 «батальйону територіальної оборони» терористичного угрупування «ДНР», самовільно залишили позиції в районі Дебальцевого і повернулися додому. Як пояснили у штабі, «основним аргументом, обдурених російською пропагандою чоловіків, було небажання марно гинути за незрозумілі ідеали і чужі гроші».

Читайте: П’яні бойовики катують та вбивають цивільних на Донбасі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ