Російські бойовики
Бойовики встановили відеокамери, щоб показати можливу відповідь з боку ЗСУ

На території бойовиків встановлено відеокамери, щоби зафільмувати можливий вогонь у відповідь Збройних сил України (ЗСУ). Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив керівник прес-центру штабу Антитерористичної операції (АТО) Леонід Матюхін, відповідаючи на запитання, як сили АТО реагуватимуть на загострення конфлікту.

«Якщо подивитися на останню добу, то більшість обстрілів були провокаційними, основна їхня мета – викликати вогонь. Всі військовослужбовці прекрасно знають, що на тій стороні відеокамери стоять, і у випадку відповіді вони на весь світ покажуть, що ми наступаємо. Тобто українські військовослужбовці якомога більш цивілізовано підходять до цього питання. Але я хочу підкреслити, що немає жодного разу, коли є загроза життю українським військовослужбовцям, немає такого наказу не відкривати вогонь. Якщо є загроза життю українським військовослужбовцям, кожен командир має право ухвалити рішення відкривати вогонь по терористах», – зазначив він.

Нагадаємо, на Донбасі з 18.00 четверга, 5 листопада, до 06.00 п’ятниці, 6 листопада, бойовики 13 разів обстріляли позиції українських військових.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ситуація в зоні проведення Антитерористичної операції має тенденцію до загострення.

Інформаційний Акцент

  • ГАрри

    Непонимаю зачем весь етот ливер…если можно просто пострелять в самого себя и обвинить сняв это на видео…чет уже перемудривают УКР СМИ…переодется и пострелять на камеру -это уже 2 года есть..неужели надо заморачиватся..