Мігранти
На кордоні з Туреччиною посилено патрулі

До можливого напливу мігрантів після нещодавньої спроби військового перевороту в Туреччині готується Болгарія. Про це заявив прем’єр-міністр країни Бойко Борисов, інформує Reuters.

«Ситуація на кордоні є набагато більш драматичною. Ми готуємося до серйозної проблеми з біженцями. Армія, поліція і жандармерія працюють», – наголосив Борисов.

За його словами, наразі на кордоні з Туреччиною посилено патрулі та після невдалої спроби перевороту кожної доби затримують від 150 до 200 мігрантів.

Окрім цього, болгарський прем’єр зазначив, що 24 серпня він зустрінеться з президентом Туреччини Ердоґаном.

Днями у Болгарії затримали 45 мігрантів, які намагалися перетнути болгарсько-сербський кордон на шляху до Сербії. Тридцять із 45 – афганці, 13 були з Пакистану і двоє виявилися родом з Ірану.

Нагадаємо, раніше глава МВС Болгарії заявив, що кількість біженців, які прибувають до країни з Північної Африки і Близького Сходу і для яких територія Болгарії є, швидше, проміжною на шляху до багатших західних країн Європи, скоротилася на 30% порівняно з аналогічним періодом 2015 року. Це пов’язано з глобальним  перерозподілом міграційних потоків, політичним рішенням про тимчасове розміщення біженців на території Туреччини, а також зміцненням болгарських кордонів.

Читайте: Мігранти знайшли новий шлях до Європи

БЕЗ КОМЕНТАРІВ