Греція
Парламент Греції ухвалив другий пакет заходів, запропонований кредиторами

Парламент Греції ухвалив другий пакет законопроектів, запропонованих «трійкою» кредиторів – Єврокомісією, Європейським центральним банком і Міжнародним валютним фондом. Обговорення затягнулося до четвертої години ранку, передає Дождь.

Проти пакету проголосували понад 60 депутатів, за – більше 200. Підтримав уряд і екс-міністр фінансів Яніс Варуфакіс, який минулого тижня голосував проти угоди з кредиторами. Цей пакет законопроектів необхідний для початку переговорів з міжнародними кредиторами про надання допомоги Греції в 86 мільярдів євро. В угоді з кредиторами за підсумками переговорів 12 і 13 липня було передбачено, що пакет має бути ухвалений 22 липня.

Зокрема, новий пакет заходів передбачає, що парламент Греції повинен схвалити зміни до Цивільного процесуального кодексу та інтегрувати в законодавство європейські директиви щодо банків. Вони захищають вклади менше 100 тисяч євро і передбачають санацію проблемних банків. Також пакет містить реформу, яка стосується прискорення розгляду справ у судах та скорочення витрат. Ще одне питання стосується продажу нерухомості боржників з аукціонів. До слова, раніше спроби дозволити продаж єдиного житла греки зустрічали протестами.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Греція виплатила борг своїм головним кредиторам – Європейському центральному банку та Міжнародному валютному фонду.

Читайте: Греція може отримати європейські гроші на 3 роки, проте «не за красиві очі»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ