Сергій Лещенкко
Сергій Лещенкко – колишній журналіст, нині нардеп від «БПП», а віднедавна члена правління партії «ДемАльянс»

Уночі 16 липня у відомому київському ресторані «BAO» депутат від «БПП» Сергій Лещенко зустрічався відомим російським олігархом Костянтином Григоришиним, що має крупний бізнес в Україні. Свідком зустрічі став екс-нардер від Партії регіонів Василь Горбаль, який написав про це у Facebook, передає ТСН.

«Ми з друзями святкували день народження мого хрещеника. За сусіднім столиком від нас сиділа Севгіль Мусаєва (головний редактор інтернет-видання Українська правда – ред.), очевидно, зі своїми знайомими.

Коли ми йшли, у дверях зустріли Лещенка і Григоришина з ще якимись людьми, напевно – з охороною. Їх обох я знаю особисто і, звичайно, ні з ким не сплутаю», –  розповів Горбаль у коментарі ТСН.uа.

Лещенко офіційно коментувати цю інформацію відмовився. Григоришин на дзвінки та смс не відповідає. Мусаєва підтвердила, що була в ресторані, але, мовляв, зустрічалася з іншими людьми, додавши, що «ситуація не варта виїденого яйця» і не стала коментувати зустріч Лещенка з олігархом.

Нагадаємо, Сергій Лещенко є одним із відомих критиків українських олігархів і неодноразово називав їх однією з головних перепон на шляху розвитку України. Костянтин Григоришин – одіозний російський олігарх, який фігурував у багатьох журналістських розслідуваннях. Його нерідко називали тіньовим інвестором «Української правди», де до потрапляння в Раду працював Лещенко. Цю інформацію Григоришин заперечує, і в інтерв’ю виданню «Новое время» заявив, що завжди готовий допомогти виданню, але не грошима.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ