Боровик
Боровик раніше повідомляв, що має намір влаштуватися на роботу в західні компанії

Радник голови Одеської обласної держадміністрації Міхеіла Саакашвілі Олександр Боровик влаштувався на роботу в компанію Bio-Signal Group Corp в Нью-Йорку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Боровик працюватиме головним юридичним радником (General Councel). Сама компанія описана як стартап в галузі цифрових технологій, здатних зчитувати біоелектричні імпульси людського мозку для подальшої медичної діагностики.

Раніше Боровик неодноразово скаржився на низьку зарплату, брак повноважень та перешкоджання у його роботі в Одесі.

З лютого 2015 року працював в.о. першого заступника міністра економіки в уряді України. У травні 2015-го Боровик залишив Кабмін через конфлікт з тодішнім прем’єром Арсенієм Яценюком. Після цього працював в команді очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі. Балотувався в мери Одеси.

4 травня Боровик повідомив про свою вимушену відставку. Причиною стала заборона держслужбовцям мати подвійне громадянство, яку містить новий закон про держслужбу.

Також Боровик раніше повідомляв, що має намір влаштуватися на роботу в західні компанії, але додавав, що залишиться при цьому на посаді радника Саакашвілі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ