Саша Боровик
Боровик розповів, що так і не дочекався в Україні реформи держслужби

Заступник очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі Саша Боровик більше не готовий працювати на державу за копійки, тому зібрався у відставку. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Новое время.

Боровик зазначив, що за рік роботи – з травня 2015 року – він заробив 10 тисяч 698 гривень та віддав їх на потреби АТО.

«Я кажу не про політичну відставку, а про суто економічні речі. Команда Міхеїла Саакашвілі працює десь 8-10 місяців, і жоден із нас не отримує гідну зарплату. Щомісяця ти витрачаєш набагато більше, ніж отримуєш. Не можна завжди працювати «в мінус», усі повинні розуміти, що так воно далеко не піде», – наголосив він.

Заступник Саакашвілі також розповів, що так і не дочекався в Україні реформи держслужби, яка дозволила б офіційно платити «пристойні зарплати».

«Нам цього не дали зробити, Кабмін Яценюка блокував або гальмував будь-які ініціативи з цього приводу. Тепер, коли до мене підходять люди на нарадах з фінансовими проблемами, я не знаю, що робити, немає грошей. Я не можу давати їм власні гроші, тому що це буде зарплата «в конвертах», – пожалівся Боровик.

Він також повідомив, що рішення про відставку ухвалюватиме за тиждень: «Це довго не буде. Я почуваюся в опозиції до президента, до його влади, до його вертикалі, до його команди. І критикувати їх дуже важко, коли ти сам у вертикалі».

Заступник голови Одещини звинуватив Порошенка у психологічному тиску. Він наголосив, що замість підтримки ініціатив щодва тижні з Адміністрації Президента поширюють чутки про те, що Міхеїла Саакашвілі та його команду звільнять.

«Уявіть собі футболіста, якого кожні два тижні загрожують вигнати з команди. Як він гратиме? Так само і тут. Я не знаю щодо команди, у нас час від часу йдуть дискусії щодо звільнення, але рішення ухвалюватиме кожен особисто. Я особисто в вертикалі президента більше не працюватиму, питання лише в тому, коли я звільнюся», – резюмував він.

Як відомо, заступник Саакашвілі Саша Боровик неодноразово критикував нинішню політичну еліту України. Зокрема, він наголошував, що президент Петро Порошенко був одним із батьків-засновників «Партії регіонів», працював у МЗС та Мінекономіки, а прем’єр Арсеній Яценюк – «постсовдепівський політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ