Руслан Кошулинський
Руслан Кошулинський

Публікації у ЗМІ попередньої інформації, що нібито Андрій Садовий набрав понад 50% у першому турі виборів міського голови Львова, є маніпуляцією. Команда Садового поспішно та некоректно потрактувала результати виборчих перегонів на користь свого патрона. Про це 27 жовтня у Львові заявив кандидат на посаду мера Львова від партії «Свобода», старший сержант ЗСУ, заступник Голови Верховної Ради України VII скликання Руслан Кошулинський, який, відповідно до результатів екзит-полів, має другий результат на мерських перегонах.

Як повідомляє прес-служба «Свободи», Кошулинський підкреслив, що штаб Садового не врахував специфіки підрахунку голосів політичних партій і кандидатів у міські голови та неправильно підбив результат.

«Інформація про перемогу Садового в першому турі – відверта маніпуляція. У нас є протоколи з «мокрими» печатками по всіх дільницях. Більше того, ці протоколи збігаються з результатами інших штабів. Тож готуємося до другого туру виборів міського голови Львова», – заявив головний опонент чинного мера Львова.

«Новий виборчий закон передбачає різну методику підрахунку голосів політичних партій і кандидатів у мери. Штаб Садового не врахував цю різницю і оприлюднив цифру, яка може впливати на подальший перебіг, на думку членів комісії», – додав Кошулинський.

Фото: Ю.Сівакова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ