Юліан Матвійчук
Юліан Матвійчук

Заступник командира артилерійської батареї полку «Азов» Юліан Матвійчук повідомив, що широкінський плацдарм з артилерії обстрілюють уже не місцеві сепаратисти, а кадрові російські військові, інформує на своїй Facebook-сторінці «Легіон Свободи».

«По Широкіному гатять кадрові російські артилеристи. Із далекобійних «Гіацинтів», що розташовані за 30 км у районі села Безіменного, проводять масовані обстріли кожної української позиції на широкінському плацдармі», – повідомив Матвійчук.

Артилерист розповів, що до 23:00 середи, 10 червня, півтори доби тривав масований обстріл – російська артилерія накривала українські позиції з крупнокаліберних мінометів та гармат. Стріляли шрапнеллю: «Такий снаряд розривається в повітрі за 40-50 метрів від позиції і вкриває все навколо».

«По радіоперехопленню ми чуємо, що на тому боці вже працюють не «сєпари», а кадрові російські військові. Це чути по вимові, особливостям спілкування і надання координат, які «сєпари» просто не в змозі були здійснити», – додав український боєць.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ