синдром війни
30-річний боєць Нацгвардії наклав на себе руки на блокпості в зоні АТО

30-річний військовослужбовець Національної гвардії 25 липня наклав на себе руки на блокпості в зоні антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Згідно з повідомленням, «на одному з блокпостів в зоні проведення антитерористичної операції покінчив життя самогубством мобілізований військовослужбовець Національної гвардії 1984 року народження». У пресс-службі підкреслили, що напередодні боєць самовільно залишив розташування частини і зловживав спиртними напоями, після чого ввечері скористався вогнепальною зброєю і вкоротив собі віку. Вживаються заходи для з’ясування усіх обставин події.

У Міністерстві оборони України у жовтні 2014 року заявили, що активно працюють над виконанням завдання Генерального штабу про створення психологічної служби для роботи з особовим складом української армії. Крім того, психологи Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) напрацьовують нові підходи до подолання психологічних проблем в учасників АТО та людей, котрі постраждали внаслідок бойових дій на сході України. Червоний Хрест і ОБСЄ, у свою чергу, готові надати своїх фахівців для роботи в Україні, аби вони проводили майстер-класи та тренінги для психологів і медиків.

До слова, понад 90% громадян, які проживають у містах, непідконтрольних Україні, мають психологічні симптоми, пов`язані з «травмою війни»(посттравматичний стресовий розлад).

Читайте: У зоні АТО заборонили продавати спиртне військовим

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ