Березенко і Кириленко ділили посади голів облрад та їхніх заступників
Березенко і Кириленко ділили посади голів облрад та їхніх заступників під час засідання ВРУ

«БПП» та «Батьківщина» домовляються в парламенті про те, хто контролюватиме обласні ради в Україні. Відповідні перемовини представника БПП Сергія Березенка та «Батьківщини» Івана Кириленка сфотографував у Раді фотограф Богдан Бортаков, передають Українські новини.

Як видно із фото, Березенко і Кириленко ділили посади голів облрад та їхніх заступників. З фотографій видно, що «БПП» та «Батьківщина» ділили посади у всіх областях.

1Як пише видання, в ході ранкового засідання 10 листопада Кириленко і Березенко усамітнились в урядовій ложі та опрацьовували таблиці з підсумками виборів в 24 областях України. «Після цього Березенко почав виписувати на аркуш, в яких областях крісла керівників облради віддаються«БПП», а крісла першого заступника – «Батьківщині», а в яких, відповідно, навпаки», – пише видання.

2На фото зафіксовано, що «БПП» отримала посади глав Львівської, Миколаївської, Одеської та Полтавської облрад. «Батьківщина» отримала Рівненську область. У течці Кириленка лежить табличка з помітками навпроти 10 областей: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Черкаської та Чернівецької. Судячи з усього, «Батьківщина» претендує на контроль над цими облрадами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ