Нардепа Сергія Лещенка звинуватили у відвертій брехні
Нардепа Сергія Лещенка звинуватили у відвертій брехні

Народний депутат від «БПП» Іван Вінник в ефірі 112 назвав колегу з партії Сергія Лещенка брехуном на тлі його заяви про скасування санкцій проти російських громадян і компаній.

Нагадаємо, 14 жовтня Лещенко заявив, що з 16 вересня рішення Ради нацбезпеки й оборони про застосування санкцій проти Росії втратило чинність, а нове рішення не не набуло чинності Указом Президента.

«Колега Лещенко відверто збрехав. Я вимагаю спростування як посадова особа комітету з питань національної безпеки і оборони. Санкції діють, ніхто нічого не скасовував», – наголосив Вінник.

На його думку, в цій ситуації Лещенко або демонструє приклад абсолютного правового нігілізму, або намагається лобіювати інтереси окремих російських компаній, які перебувають під санкціями.

За словами Вінника, вказаний у рішенні РНБО про санкції від 16 вересня 2015 року термін дії 1 рік означає лише те, що через рік відомство може повернутися до його перегляду, і не означає закінчення терміну дії санкцій.

«Цей термін в розумінні чинного закону про санкції означає тільки те, що через рік після введення в дію цього рішення у разі усунення тих проблем, у зв’язку з якими були застосовані санкції, РНБО може повернутися до перегляду цього питання. Це в жодному разі не означає скасування санкцій», – наголосив нардеп.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ