Яценюк
У «БПП» готові до зміни уряду

«Блок Петра Порошенка» готовий і до зміни уряду, і до перевиборів парламенту. Про 28 грудня в ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив лідер «БПП» Юрій Луценко.

За його словами, Україна справді опинилась в катастрофічній економічній ситуації. «Як з цього вийти? У всьому світі із цього виходять однаково: або зміни в уряді, які дадуть йому більшу ефективність, або перевибори, формування нової коаліції і уряду. Ми готові і до того, і до того», – заявив Луценко.

Лідер «БПП» зазначив, що країні слід вирішити оперативні питання, і після цього почнуться серйозні розмови про Кабмін. «Після ухвалення нових податків, бюджету, нових траншів МВФ, без яких країна просто розлетиться, фінансова система потребує вливань МВФ, бо долар коштуватиме по 100 гривень, ми сядемо у трикутнику парламент-президент-уряд і говоритимемо про новий уряд», – заявив Луценко.

За його словами, «БПП» непринципово, чи очолюватиме новий уряд Арсеній Яценюк, чи хтось інший.

Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2016 рік з дефіцитом 3,7% ВВП, з доходами 595 млрд. грн. Перед цим парламент ухвалив новий Податковий кодекс і низку «бюджетних» законів.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що після ухвалення бюджету перед парламентом стоїть нове завдання – провести ротацію в уряді.

Читайте: Після критики Байдена з приводу корупції Яценюк не дуже міцно сидить у сідлі, – Der Standard

БЕЗ КОМЕНТАРІВ