Суслова пройшла у парламент у складі партії «Воля» за списком «Самопомочі».
Ірина Суслова пройшла в парламент у складі партії «Воля» за списком «Самопомочі»

Блок Петра Порошенка намагається створити коаліцію без фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Зокрема, депутат Ірина Суслова увійшла до складу фракції БПП. Про це повідомив віце-спікер ВР Андрій Парубій на засіданні ВР, пише Українська правда.

Крім того, заяву на вступ до БПП написав також депутат Павло Кишкар. З Ганною Гопко, яку раніше виключили з «Самопомочі», тривають переговори.

Вранці 30 березня депутат від БПП Артур Герасимов повідомив, що в коаліцію готові увійти 223 депутати.

«Станом на ранок сьогоднішнього дня Блок Петра Порошенка та «Народний фронт» для утворення коаліції мають 223 голоси. Але нам потрібна не арифметична більшість, а фактична коаліція, яка підтримуватиме дії уряду, спрямовані на пришвидшення реформ в Україні. І саме з цим є проблема», – сказав Герасимов.

Суслова пройшла в парламент у складі партії «Воля» за списком «Самопомочі». До керівництва партії також належав Єгор Соболєв. Однак між ними стався конфлікт, в результаті якого Соболєв вийшов із «Волі».

Суслову після цього виключили з фракції «Самопомочі».

Нагадаємо, саме Суслова звернулася до ГПУ з проханням розпочати розслідування у справі про нібито зникнення грошей, які США та ЄС виділяли на реформування Генпрокуратури.

Послу США Джеффрі Пайєту довелося пояснювати, що гроші не перераховують на рахунки державних структур, а виділяють громадським організаціям і експетам. Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе назвав це розслідування спробою атакувати його команду.

Раніше депутат Сергій Лещенко повідомив, що 29 березня в Адміністрації президента намагалися зібрати коаліцію, не вдаючись до послуг Юлії Тимошенко.

«Президент і керівництво АП провели низку зустрічей з позафракційними мажоритарниками, пропонуючи їм вступити до фракцій БПП і «Народний» фронт з тим, щоби довести чисельність цих двох фракцій до 226 голосів», – розповів депутат.

«Таким чином, намагаються нівелювати золоту акцію Тимошенко. Про те, чи вдалося вивести з гри Тимошенко, буде зрозуміло, якщо почнуть оголошувати про вступ до фракції БПП і НФ депутатів, які не входять до цих фракцій», – додав Лещенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 березня Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» залишиться у переговорному процесі про створення нової коаліції лише за умови першочергового голосування за законопроекти, які долають кризу в економіці та соціальній сфері.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ