Валерій Карпунцов
Валерій Карпунцов

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив про входження Валерія Карпунцова, Олега Велікіна та Максима Саврасова до складу фракції «Блок Петра Порошенка». Про це він сказав під час засідання Верховної Ради 10 травня, передає LB.ua.

Також спікер повідомив, що, згідно з протоколом засідання фракції «БПП» від 21 квітня 2016 року, Оксану Продан обрали заступником голови цієї фракції.

Карпунцов, Велікін та Саврасов пройшли в Раду за списком «БПП» замість Володимира Гройсмана, Степана Кубіва та Іванни Климпуш-Цинцадзе у зв’язку з призначенням їх прем’єр-міністром, віце-прем’єром – міністром економічного розвитку і торгівлі та віце-прем’єром з питань євроінтеграції.

Карпунцов до обрання в Раду був старшим помічником Генерального прокурора з особливих доручень. Народився 15 червня 1978 року, має вищу освіту, мешкає у Києві, безпартійний. На момент включення до списку «БПП» (№77 в списку) був депутатом Ради 7-го скликання.

Олег Велікін
Олег Велікін

Велікін народився 6 травня 1971 року народження, має вищу освіту. Мешкає у Києві, безпартійний. На момент включення в список «БПП» (№78 в списку) – генеральний директор ТОВ «Київторгсервіс», голова Київської обласної організації партії «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка».

Максим Саврасов
Максим Саврасов

Саврасов – колишній депутат Київської міськради (від «Блоку Леоніда Черновецького»). Народився 7 серпня 1980 року, має вищу освіту, проживає в Києві. На момент включення в список «БПП» (№79 в списку) – керівник секретаріату фракції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ