«БПП» та «УДАР» вирішили йти на вибори разом
«БПП» та «УДАР» вирішили йти на вибори разом

Партії «Блок Петра Порошенка» та «УДАР» ухвалили рішення спільно піти на місцеві вибори. Як повідомив заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, вже досягнута чітка політична домовленість, передає Українська правда.

«Ми однозначно підемо спільно на місцеві вибори і підтримаємо Віталія Кличка на виборах мера Києва», – заявив Кононенко. «Питання спільного походу на вибори – це не лише політика, але й юридична складова. Над форматом спільної участі у виборах зараз працюють юристи. Треба визначити, чи це буде злиття партій, чи якийсь інший формат. Крім того слід узгодити все з місцевими осередками партій», – додав заступник голови фракції БПП.

За його словами, для цих переговорів створена робоча група з представників «Блоку Петра Порошенка» та «УДАРу». Входять у цю групу і юристи з обох таборів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше лідер фракції БПП Юрій Луценко заявляв, що партія веде переговори про спільну участь у місцевих виборах з «Народним фронтом» і «Народним рухом». Умовою підтримки Кличка на київських виборах Луценко тоді називав спільний похід на вибори, але вказував на зустрічі київського мера з львівським колегою Андрієм Садовим, який очолює «Самопоміч».

Як відомо, Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня.

Читайте: У місцеві ради проходять шість політсил – партія Яценюка за бортом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ