На Волині браконьєри перекрили трасу через бурштин
На Волині браконьєри перекрили трасу через бурштин

Незаконні видобувачі бурштину перекрили дорогу, що сполучає Волинську область із Варшавою. Браконьєри зібралися біля села Костюхнівка, повідомляють Подробности. Згідно з повідомленням, конфліктна ситуація виникла між місцевими жителями і браконьєрами з Рівненської області.

У результаті правоохоронці встановили блокпост біля села Лісове і перевіряють всі автомобілі, що рухаються в напрямку лісу, на предмет наявності знарядь для видобутку каменю. Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик приїхав поспілкуватися з місцевими жителями Маневицького району, але місцева влада не змогла домовитися з браконьєрами.

Варто зазначити, в Україні почастішали спроби контрабанди бурштину. У зв’язку з цим президент Порошенко вимагає від силовиків затримати організаторів незаконного видобутку каміння. Міністерство екології та природних ресурсів у разі відсутності позитивних результатів з легалізації видобутку бурштину не виключає можливості запровадження особливого режиму діяльності на територіях, де ведеться його незаконний видобуток.

Довідка: Україна посідає 2 місце у світі за запасами бурштину, при цьому володіє найвищим у світі відсотком бурштину ювелірної якості в покладах.

Читайте: «Бурштинова лихоманка»: СБУ звітує, що у ділків «під ногами горить земля»

Інформаційний Акцент

  • Олександр

    всіх в АТО