malik-obama
Малік Обама народився в Кенії, однак багато років прожив у США і є громадянином Сполучених Штатів

Зведений брат президента США Барака Обами Малік «зрадив» свого родича. Він заявив, що має намір підтримати на останніх передвиборних дебатах кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Про це повідомляє New York Post.

За його словами, він не вірить скандалам навколо його улюбленця: «Я радий бути присутнім на дебатах. Трамп може зробити Америку знову великою».

Дебати відбудуться у Лас-Веґасі 19 жовтня.

Малік Обама народився в Кенії, однак багато років прожив у США і є громадянином Сполучених Штатів.

Як відомо, нинішній президент США Барак Обама розкритикував Трампа, закликавши впливових членів Республіканської партії офіційно відмовити йому в підтримці.

За словами Обами, кандидат від республіканців не зможе гідно представляти США на міжнародній арені: «Ні за своїм темпераментом, ні за рівнем своєї підготовки і знань, ні за бажанням отримати ці знання, ні за своєю чесністю він не підходить для того, щоби бути президентом».

Нагадаємо, кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон здобула перемогу в другому турі передвиборних дебатів. Її підтримали 57% опитаних, республіканця Дональда Трампа – 34%.

Згідно з результатами перших дебатів, Клінтон підтримали 62% опитаних, Трампа – 27%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ