Брати-нардепи від "БПП" задекларували сотні тисяч доларів на двох
Брати-нардепи від “БПП” задекларували сотні тисяч доларів на двох

Народні депутати України від фракції «БПП» Богдан та Ярослав Дубневичі задекларували 700 мільйонів гривень на двох – інформує Захід.net.

У цілому на двох нардепи від Львівщини тримають у готівці понад 578,4 мільйонів гривень, із урахуванням готівки, яка задекларована дружиною Богдана Дубневича – понад 715 мільйонів гривень.

Ярослав Дубневич задекларував 8,23 мільйонів доларів, 2,78 мільйонів євро та 5 мільйонів гривень готівкових коштів.

Богдан Дубневич тримає у готівці 11,5 мільйонів доларів. Його дружина Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 мільйонів гривень.

На банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми: Богдан має 10,4 мільйонів гривень, а Ярослав із дружиною Наталією – 2,3 мільйона гривень.

Крім того, на Богдана Дубневича та найближчих членів його сім’ї зареєстровано 409 об‘єктів нерухомого майна. Ярослав Дубневич із родиною володіють 273 об’єктами нерухомості. До того ж, Дубневич-молодший задекларував 51 об’єкт незавершеного будівництва.

Також кожен із братів задекларував по колекції дорогих швейцарських годинників, а Ярослав Дубневич – збірку творів українського живопису, в якій, зокрема, дві картини Олекси Новаківського, 18 полотен Івана Труша і 14 картин Сергія Васильківського.

Додамо, низка пов’язаних із Дубневичами осіб працює на керівних посадах в Укрзалізниці, а компанії, пов’язані з братами, виграють мільйонні тендери на УЗ. Крім того, відповідно до декларацій за 2015 рік, Богдан Дубневич володіє найбільшими апартаментами серед народних депутатів від «БПП» – 1447,76 квадратних метрів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ