Русеф
Русеф критикують за економічний спад і корупцію, але вона у відставку не збирається

Мільйони бразильців вийшли на вулиці своїх міст з вимогою відставки чинного президента країни Ділми Русеф. Згідно зі звітами правоохоронців, у 150 містах по всій країні участь у протестах взяли близько 3 млн. осіб, повідомляє Reuters.

Недільна акція була вже не першою в серії антиурядових мітингів, що тривають з минулого року, але протести набрали нової сили нещодавно, коли правоохоронні органи активізували розслідування корупції в наближеному до Русеф колі.

13 березня люди вимагали від Русеф піти у відставку, а від законодавців – підтримати імпічмент. Акції протесту пройшли без актів насильства.

Очільницю держави критикують за найгірший економічний спад в країні за останні чверть століття та корупцію. Сама президент, яку у 2014 році переобрали на новий чотирирічний термін, наполягає, що не піде зі своєї посади.

Сан-Паолу, мітинг
У Сан-Паолу відбувся наймасовіший в історії міста мітинг

До слова, у місті Сан-Паолу компанія Datafolha, яка займається соцопитуваннями, нарахувала 500 тисяч демонстрантів, що робить мітинг найбільшим у історії міста та вдвічі масовішим за минулорічний рекорд. Військова поліція визначила кількість учасників на піку демонстрації у 1,4 млн. осіб.

2

БЕЗ КОМЕНТАРІВ