Владімір Путін
Антиросійська позиція британців не зміниться через Brexit, вважає політолог

Криза, викликана виходом Британії з Євросоюзу, зміцнить позиції президента Росії Путіна. А у внутрішньополітичному плані господар Кремля бачить у Brexit підтвердження своєї точки зору: мовляв, справи у трухлявого Заходу йдуть усе гірше. Таку думку висловив німецькій Bild президент Федеральної академії політики безпеки Карл-Гайнц Камп.

У зовнішній політиці криза всередині ЄС мало що дасть Путіну: антиросійська позиція британців не зміниться через Brexit, наголошує політолог.

Камп не допускає, що британці вийдуть із НАТО. Вихід королівства з ЄС узагалі нічого не означає ані для здатності Заходу до оборони, ані для почуття належності до Заходу, підкреслює він.

Проте флоту британських атомних підводних човнів, ймовірно, доведеться перебазуватися, оскільки якщо після референдуму Шотландія все ж таки відокремиться від Сполученого Королівства, британці не зможуть користуватися шотландськими портами для розміщення своїх кораблів, резюмував Камп.

Нагадаємо, днями держсекретар США Джон Керрі заявив, що рішення Великої Британії залишити Європейський Союз, можливо, ніколи не реалізується, адже Лондон не поспішає виходити із об’єднання.

Нагадаємо, 23 червня на референдумі у Великій Британії перемогли прихильники виходу країни з Європейського Союзу. За це рішення проголосували 52% громадян, проти – 48%.

Британія була членом ЄС упродовж 43 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ