В Україні з'явиться бригада спецназу імені «Небесної сотні»
В Україні з’явиться бригада спецназу імені «Небесної сотні»

В Україні створять бригаду спецпризначення імені «Небесної сотні». Як повідомили у прес-службі МВС України, про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні під час брифінгу на території навчального центру Національної гвардії України у с. Нові Петрівці Київської області.

Робота з формування спеціальної бригади вже розпочалась. Міністр зазначив, що база бригади базуватиметься у Гостомелі поблизу Києва. «Бригада складатиметься з найкращих фахівців Нацгвардії України і всіх тих, хто відгукнеться на цей професійний заклик. Це буде повністю оснащена бригада, яка буде готова протистояти терористичним діям у будь-якій точці країни. Як проти агресора, так і проти внутрішніх диверсійно-розвідувальних груп», – зазначив Аваков.

Також Аваков передав підрозділам спеціального та оперативного призначення НГУ нові зразки автомобільної та спеціальної техніки. Зокрема, підрозділи отримали 11 броньованих автомобілів «Козак», 1 КрАЗ «Shrek», 1 бронеавтомобіль «Спартан», дві вантажівки «Маз» 6317, а також 7 мобільних пунктів для розміщення та відпочинку особового складу. Також секретар РНБО та глава МВС передали представникам підрозділів Нацгвардії два безпілотні летальні апарати, один з яких – українського виробництва. Крім того, Турчинов і Аваков вручили нагороди бійцям Нацгвардії.

Як повідомляв  Інформаційний Акцент, незабаром в Україні з’явиться елітний спецпідрозділ – штурмовий загін КОРД.

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ