Дмитро Білоцерківець
Дмитро Білоцерківець

Народні депутати Олександр Бригинець та Дмитро Білоцерківець увійшли до фракції «Блок Петра Порошенка». Про це 29 березня під час засідання Верховної Ради повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман, пише Newsru.com.

Цього ж дня Гройсман оголосив про дострокове припинення депутатських повноважень Миколи Томенка і Єгора Фірсова. Після цього Бригинець та Білоцерківець склали присягу народного депутата. Частина парламентської зали зустріла це свистом і вигуками «Ганьба», оскільки трактують рішення з’їзду БПП та ЦВК про позбавлення депутатських мандатів Фірсова й Томенка як незаконне.

Олександр Бригинець
Олександр Бригинець

Олександр Бригинець – поет, прозаїк, журналіст, член моніторингової місії Міністерства інформаційної політики України у зоні АТО і колишній нардеп від «Батьківщини».

Дмитро Білоцерківець – директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), помічник-консультант народного депутата (2013-2014 рр.).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з’їзд партії БПП «Солідарність» 25 березня ухвалив рішення позбавити депутатських мандатів Єгора Фірсова та Миколу Томенка, які залишили фракцію БПП.

У свою чергу, Томенко заявив, що має намір і надалі ходити на засідання ВР та не виключає, що подасть позов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ