Британія
Через теракти в Парижі Британія збільшить фінансування спецслужб

Уряд Великої Британії після терактів у Парижі збільшить фінансування спецслужб і розширить їх штат на 15% для боротьби з тероризмом. Про це йдеться в прес-релізі канцелярії британського Прем’єр-міністра Девіда Кемерона, передає NEWSru.com.

Відзначається, що додаткові кошти будуть виділені службам безпеки та розвідки MI5, MI6 та Управління урядового зв’язку при МЗС з метою збільшити штати на 1,9 тисячі співробітників (15%). «Рішення ухвалено в якості відповіді на зростаючу загрозу атак міжнародних терористів, зростання кількості кібератак та інші глобальні ризики», – йдеться в повідомленні. Наразі британські спецслужби налічують 12,7 тисяч осіб.

Також стало відомо, що уряд Великобританії збирається протягом найближчих п’яти років подвоїти фінансування заходів щодо забезпечення авіабезпеки в світі. Залучення додаткового персоналу пов’язано з необхідністю перевірки рівня забезпечення безпеки в зарубіжних аеропортах. Як йдеться в повідомленні канцелярії Прем’єр-міністра країни, Рада з нацбезпеки обговорить пропозиції уряду з авіабезпеки. Очікується, що міністри підтримають вже схвалені Прем’єр-міністром Кемероном заходи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, правоохоронці ідентифікували особи трьох терористів та ще двох підозрюваних, причетних до подій 13 листопада в столиці Франції. Нагадаємо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 – перебувають в критичному стані. За словами президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики ІД.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ