Протягом 2015 року передали для підготовки до ліквідації одну шахту та повністю ліквідували 4 шахти
Протягом 2015 року передали для підготовки до ліквідації одну шахту та повністю ліквідували 4 шахти

Уряд Британії надав ґрант на роботу проектного офісу в рамках реалізації концепції створення системи соціальної підтримки шахтарів та населення територій, де є вугледобувні підприємства, що перебувають на стадії ліквідації. Про це йдеться у звіті Кабміну про хід та результати виконання програми діяльності уряду в 2015 році.

«З метою оптимізації державних видатків на вугільну галузь підготовлено зміни до порядку ліквідації вугледобувних підприємств, які дадуть змогу прискорити здійснення заходів з підготовки вугледобувних підприємств до ліквідації на 12 місяців та зекономити не менше ніж 200 млн. гривень на рік державних коштів», – йдеться у звіті.

У Кабміні повідомили про залучення гранту уряду Великої Британії щодо роботи проектного офісу в рамках реалізації Концепції створення системи соціальної підтримки працівників підприємств вугільної галузі та населення територій, на яких розміщуються вугледобувні та вуглепереробні підприємства, що перебувають на стадії ліквідації.

Відповідно до програмних завдань з реформування вугільної галузі ухвалено рішення щодо ліквідації збиткових вугледобувних підприємств.

Передбачено ліквідацію: ВП «Шахта «Родинська» (ДП «Красноармійськвугілля»), ВП «Шахта «Зарічна» (ДП «Львіввугілля»), ВП «Шахта № 9 «Нововолинська» (ДП «Волиньвугілля»), ВП «Північна» (ДП «Дзержинськвугілля»), погоджено профспілками, ОДА та центральними органами виконавчої влади ліквідація ВП «Південна» (ДП «Дзержинськвугілля»).

У лютому 2016 року передаються до ліквідації шахти Нововолинська №5 та імені Коротченка.

«Загалом протягом 2015 року передано для підготовки до ліквідації 1 шахта та повністю ліквідовані 4 шахти», – йдеться у звіті.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у січні гірники державних вугільних шахт Львівщини страйкували через двомісячну затримку заробітної платні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ