Британія
Британія готується до запеклої боротьби з тероризмом

Велика Британія має намір придбати винищувачі F-35, здатні злітати з авіаносців, і збільшити на третину фінансування боротьби з тероризмом. Про це заявив канцлер Держскарбниці королівства Джордж Осборн, повідомляє Reuters.

«До 2023 року ми будемо здатні придбати 24 літаки F-35, одні з найпотужніших у світі», – зазначив Осборн. Він також заявив, що витрати на антитерористичні заходи буде збільшено на 30%: «Ми подбаємо про те, щоби Британія ефективно захищалася від терористичної загрози».

Наступної середи Осборн має оголосити деталі плану скорочення витрат, який, за даними Міжнародного валютного фонду, розцінюється як найбільш агресивний план жорсткої економії серед багатих економік світу до 2020 року. У понеділок уряд також має оприлюднити оборонну стратегію на наступні 5 років.

Британія, яка в липні заявила, що візьме на себе зобов’язання збільшити оборонні витрати до 2% ВВП протягом наступних 5 років, як того вимагає статут НАТО, зменшила витрати на оборону приблизно на 8% у реальному вираженні з 2010 року, щоби скоротити рекордний дефіцит бюджету.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, через теракти в Парижі Британія збільшить фінансування спецслужб і розширить їхній штат на 15%.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ