tank
Альянс готується захищати регіон від російської агресії

НАТО починає маневри на тлі зростання побоювань із приводу можливої загрози з боку Росії. Навесні 2017 року Велика Британія перекине в Естонію військову техніку і 800 бійців. До них також приєднаються сили Франції та Данії.

До складу формування увійдуть дрони, британські танки «Челленджер-2» (Challenger 2) і бойові машини піхоти. За словами міністра закордонних справ королівства Майкла Феллона, цей батальйон матиме оборонний характер, але водночас буде повністю боєздатним.

За словами Феллона, перекидаючи до країн Балтії важкі, добре озброєні формування, НАТО намагається показати, що не просто розміщує малі бойові одиниці, нарощуючи військову присутність альянсу в регіоні, але збирає сили, які могли б реально захистити ці території.

Нагадаємо, на саміті НАТО 8 липня 2016 року ухвалили рішення про розгортання чотирьох додаткових батальйонів НАТО в Східній Європі – Естонії, Латвії, Литві та Польщі. Надіслати своїх солдатів в чотири східні країни альянсу погодилися США, Британія, Німеччина і Канада.

У вересні стало відомо, що НАТО розмістить сили стримування в Польщі та країнах Балтії в травні 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ