194565.640xp
У виробничому секторі та секторі послуг Британії спостерігається зниження обсягів виробництва і замовлень

У Британії спостерігається різке погіршення економічної активності, якого не було з часів глобальної фінансової кризи. Це пов’язано із рішенням королівства залишити Євросоюз. Про це свідчать показники Індексу ділової активності, оприлюднені компанією IHS, повідомляє ВВС.

Індекс демонструє падіння на 47,7 пункту в липні – найнижчий рівень з квітня 2009 року. Значення нижче 50 пунктів вказує на скорочення.

У виробничому секторі та секторі послуг спостерігалося зниження обсягів виробництва і замовлень. Водночас експорт зростав, що було обумовлено ослабленням фунта.

Експерти також дослідили понад 650 компаній, у таких сферах, як транспорт, бізнес-послуги, IT та ресторани. Варто зазначити, що це перший значний набір даних для оцінки реакції бізнесу на результат референдуму у Великій Британії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  багато іноземців з інших держав Євросоюзу більше не хочуть працювати у Великій Британії в зв’язку з Brexit. Вони занепокоєні негативними наслідками виходу королівства з ЄС для економіки, зниженням курсу фунта стерлінгів і можливістю обмеження права на свободу працевлаштування в Британії. Згідно з опитуваннями, більшість хотіли б продовжити кар’єру в Німеччині.

Як відомо, референдум про вихід Британії з Європейського Союзу відбувся 23 червня. Згідно з офіційними результатами, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1% – хотіли залишитися у ЄС.

Велика Британія була членом ЄС протягом 43 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ