Адель
Адель удостоїли двох премій Ґреммі за перший альбом «19»

Пісні британської виконавиці Адель підірвали світові топ-чарти, надовго розташувавшись на перших сходинках. Її останній альбом під назвою «25» вийшов у листопаді. Лише за минулий тиждень він розійшовся тиражем майже 1,5 мільйона копій, за місяць – 7 мільйонів, пише ictv.

Окрім того, альбом співачки очолив iTunes-чарти 110 країн світу та став найпопулярнішим релізом у Сполучених Штатах за останні 15 років.

Адель – англійська співачка, що виконує поп-джаз/соул. Є продовжувачкою традицій Еті Джеймс та Дасті Спрінґфілд. Дебютний альбом вона випустила у січні 2008 року, вже за тиждень після виходу платівка очолила UK Albums Chart, а згодом отримала «платиновий» статус (розійшлась тиражем у понад 300 тисяч примірників), і була номінована на Mercury Prize 2008 року.

Також Адель удостоєна двох премій Ґреммі за перший альбом «19», шести за другий – «21». У 2013 році Адель отримала «Оскар» і «Золотий глобус» за пісню «Skyfall», написану для нового фільму про Джеймса Бонда – «007: Координати «Скайфолл».

Читайте: «Смерть не завада»: Майкл Джексон очолив рейтинг найзаможніших зірок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ