Девід Кемерон
Девід Кемерон

Консервативна партія здобула впевнену перемогу на загальних виборах у Великій Британії і зможе одноосібно сформувати уряд. Тим часом головний лобіст Путіна в Британії та Європарламенті, голова Партії незалежності Британії (UKIP) Найджел Фарадж провалив вибори.

Лідер консерваторів, чинний прем’єр-міністр Девід Кемерон одразу після завершення голосування підтвердив свою передвиборчу обіцянку провести референдум щодо членства Британії в ЄС.

А ось Найджел Фарадж, відомий своїм, м’яко кажучи, лояльним ставленням до Президента РФ Владіміра Путіна, програв вибори до парламенту, хоча йому пророкували перемогу. Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на Guardian. Його партія UKIP зуміла вибороти лише 1 місце в парламенті.

Найджел Фарадж
Найджел Фарадж

Після поразки «шанувальник Путіна», який неодноразово називав керманича Кремля «лідером, який викликає захоплення», заявив про відставку з посади голови партії, що він і обіцяв перед виборами у разі невдачі. Попри це, Фарадж залишається депутатом Європарламенту від UKIP. Утім, після поразки Фараджа вплив Партії незалежності Британії у Європарламенті значно зменшиться.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ