Британську музику купували в різних частинах світу завдяки альбомам «Coldplay» та Еда Шірана
Британську музику купували в різних частинах світу завдяки альбомам «Coldplay» та Еда Ширана

Кожен сьомий проданий музичний альбом у 2014 році належав британським музикантам. Про це свідчать підсумки 2014 року від Британської асоціації виробників фонограм, що представляє британську звукозаписувальну індустрію. Про це повідомляє BBC Україна.

Загалом частка британських виконавців склала 13,7% від показника глобальних продажів музичних альбомів. Від початку обліку BPI у 2000 році це найвищий показник, що став можливим завдяки шаленій популярності британських виконавців, зокрема, «One Direction», Еда Ширана і «Coldplay». Так, продажі альбомів британських музикантів виросли у Канаді, Австралії, Італії і Швеції на додачу до традиційного ринку британської музики – США.

На думку директора BPI і керівника церемонії «Вrit Awards» Джефа Тейлора, такі показники британських виконавців у світових обсягах продажів музики свідчать про те, що Британія перетворюється на «рушій творчості»: «Музика для Великої Британії стала прикладом успішного експорту: в цілому світі фани слухають наші записи, що підтримує не лише наш торговельний баланс, а і позитивний імідж Британії за кордоном».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ