Учені стверджують, що шимпанзе здатні розуміти основи кулінарії
Учені стверджують, що шимпанзе здатні розуміти основи кулінарії

Співробітники Лондонського королівського товариства, які вивчали поведінку шимпанзе, дійшли дуже цікавих висновків. Учені наголошують, що мавпи віддають приготованим стравам перевагу над сирими та розуміють основи кулінарії. Про це повідомляє Телеграф.

Для того, щоби довести свою теорію, дослідники провели дев’ять експериментів, у ході яких з’ясувалося, що шимпанзе більше смакує смажена картопля, а не сира. Крім того, мавпи готові відкласти прийом їжі, віднести продукти на кухню і чекати, поки вони приготуються. Така «відстрочена винагорода», на думку фахівців, свідчить про те, що шимпанзе повністю розуміють суть кулінарії. В одному з експериментів шимпанзе дали контейнер для приготування страви, а також продукти і шматки деревини. Мавпи складали продукти в контейнер, а тріски клали окремо, розуміючи, що з них нічого не приготуєш.

Поки результати експериментів важко назвати науковим фактом. Проте вони, на думку дослідників, частково підтверджують давню гіпотезу про те, що приготовлена ​​їжа стимулювала розвиток мозку в австралопітеків і форсувала еволюцію розвитку людини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ