ЗС РФ має краще озброєння
Збройні сили Росії мають краще озброєння

На полі бою російська армія здатна перемогти британську, зважаючи на сучасніше озброєння ЗС РФ. Про це свідчить звіт британських військових на чолі з генералом армії Ніком Картером, передає The Guardian.

Звіт був підготовлений у березні за результатами навчань, що пройшли на території України. «Британська армія здійснює регулярні огляди можливих сценаріїв з метою підвищення своєї готовності і захисту Великої Британії», – зазначила прес-служба британської армії.

Військові попереджають, що російська зброя, зокрема ракети і системи протиповітряної оборони, є більш потужними, ніж їхні британські еквіваленти. У доповіді йдеться, що Британія та її союзники по НАТО «намагаються змагатися» зі здатністю Росії використовувати електронні засоби для викрадення ворожих безпілотних літальних апаратів.

У звіті також рекомендується краще інформувати солдатів про маніпуляційні онлайн-тактики, що використовуються на платформах, таких як Facebook і Twitter і про необхідність лишати вдома ґаджети на час навчань.

Британські експерти також роблять висновок, що однією з цілей Росії в Україні було відпрацювання «нових методів ведення бойових дій та використання сучасної забороненої зброї».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ