Блаттер
Блаттер допустив корупційні рішення віддати чемпіонати світу Росії та Катару

Відставка голови ФІФА ставить проведення чемпіонатів світу 2018 року в Росії та 2022 року в Катарі під питання. Блаттер категорично відкидав навіть самі розмови про його відставку, але тепер може відкритися шлях для повного перегляду цих «суперечливих рішень», – пише BBC із посиланням на Daily Telegraph.

Британія, яка була однією з країн, які подавали заявки на проведення Чемпіонату світу-2018, зможе знов поборотися за це право, якщо голосування ФІФА, що відбулося 2010 року, анулює наступник Блаттера. Як зазначають британські ЗМІ, країна може швидко підготуватися до чемпіонату, бо вже має стадіони, інфраструктуру та досвід проведення Олімпіади в Лондоні 2012 року.

Авторитетна Financial Times також вважає, що скандальні рішення можуть змінити. «Ми можемо повернутися до розгляду питання цих двох чемпіонатів, – заявив виданню голова Англійської футбольної асоціації Ґреґ Дайк». Загалом система, яку створив Блаттер за десятиріччя роботи у ФІФА, є настільки закритою та заснованою на політичних послугах, що, аби її перемогти, треба бути не меншим інтриганом – пише Financial Times.

Зепп Блаттер
Зепп Блаттер

Guardian вважає, що Блаттер все ще планує залишитися на посаді якомога довше, затягуючи призначення нового голови ФІФА до грудня цього року або навіть березня наступного: «Допоки Блаттер не піде – не може бути жодного прогресу в структурних реформах футбольної управлінської суперструктури. Він має передати повноваження тимчасовому президенту та піти».

Інформаційний Акцент

  • yuy

    а по мне так лучше что РФ провела этот чемпионат. Почему? А вы посмотрите скаотко бабла выкинули на Олимпиаду в Сочи? так пускай туда столькоже выкинут! а можно и более!
    всеж меньше бабла после этого на лугандонию останется, а значит быстрее трындец прийдет рашке

  • болельщик

    Йосе позарез нужно время чтобы замести следы. Он прекрасно понимает, соловьи ФИФА уже запели трелями в ФБР. Вот Йося и попытается минимизировать последствия.