Снимок экрана 2016-06-24 в 11.56.38 2
Курс британської валюти до долара на мінімумі обвалився більш ніж на 11%

Рейтингове агентство Standard & Poors підтвердило, що Велика Британія, ймовірно, втратить свій кредитний рейтинг ААА через референдум про вихід зі складу Євросоюзу. Про це повідомляє Financial Times.

«Ми вважаємо, що рейтинг ААА є неспроможним за даних обставин», – заявив Морітц Кремер, керівник підрозділу рейтингів S&P.

За його словами, він очікує, що політичні, фінансові та економічні ризики, пов’язані з голосуванням у Великій Британії, призведуть до зниження кредитного рейтингу в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, 23 червня на референдумі більшість жителів королівства проголосували за вихід Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу.

Це вплинуло на світові фондові біржі та ринки валют. Так, фунт стерлінгів упав до мінімуму за 30 років. Курс британської валюти до долара на мінімумі обвалився більш ніж на 11%. Євро впав до американської валюти більш ніж на 3,7%.

Світові ціни на нафту вранці в п’ятницю опускалися більш ніж на 6%.

Раніше експерти зазначали, що вихід призведе до шоку для британської економіки, країна може втратити близько 100 млрд. фунтів стерлінгів (145 млрд. дол.).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ