iPhone 6
Прототип смартфона iPhone 6

Британська компанія Intelligent Energy, що спеціалізується на розробці паливних елементів, створила робочий прототип смартфона iPhone, який автономно працює від водневого елемента живлення близько одного тижня, пише Оane.ws.

Ззовні  ґаджет не відрізняється від смартфонів зі стандартною літій-іонною батареєю. Однак у корпусі прототипу з’явилося кілька додаткових отворів для вентиляції та відводу води.

Розробники стверджують, що їм вдалося створити настільки тонкий водневий акумулятор, що його можна вбудовувати в наявний корпус смартфона без внесення конструктивних змін. Заряджатися водневий елемент може від спеціального блоку з газоподібним воднем, який підключається до смартфона за допомогою стандартного роз’єму для навушників.

Однак наразі існує низка недоліків такої технології – невелике нагрівання і відведення води, яка виділяється при взаємодії водню і кисню. Офіційно представники Apple не коментують інформацію про ймовірну появу подібного смартфона, однак ніхто її не спростовує. Відомо, що компанія Apple подала заявку на реєстрацію патенту з використання вбудованого водневого елемента всередину стандартного корпусу телефону.

Читайте: Австралійка відправила робота стояти в черзі за iPhone 6s

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ