plasty-kova-kupyura-nominalom-pyat-funtiv
Нову п’ятифунтову банкноту не можна пом’яти, надзвичайно важко (але можливо) спалити

У Великій Британії нову пластикову купюру номіналом п’ять фунтів використовують як голку звукознімача. Автор цього несподіваного застосування банкноти – Майкл Рідж, пише NEWSru.com.

Судячи з відеозапису, опублікованого на каналі YouTube, купюра справді здатна відтворювати звуки, хоча їхня якість, звичайно, не йде в жодне порівняння з професійними пристроями.

Куточок банкноти торкається пластинки, а з іншого боку до неї прикріплений мікрофон, підключений до невеликого гітарного підсилювача.

Інші британці теж вирішили спробувати можливості нової купюри і почали повторювати за Ріджем – деяким навіть вдалося почути музику без додаткового посилення.

«Майте на увазі, що використання пластикових грошей як голки майже напевно пошкодить будь-яку платівку. Тож, використовуйте запис, якого вам не шкода», – радять новоспечені експерти.

До речі, Ріджу, напевно, не було шкода платівку гурту ABBA – на відео звучить пісня «Money, Money, Money».

Нагадаємо, нову купюру випустили у Великій Британії нещодавно. Вона зроблена з пластику, тому її не можна пом’яти, надзвичайно важко (але можливо) спалити. Банкнота ілюстрована зображеннями королеви Єлизавети II та Вінстона Черчілля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ