Бубка
Сергій Бубка виступив проти відсторонення олімпійців РФ через допінговий скандал

Перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Сергій Бубка закликав не допустити відсторонення збірної Росії з легкої атлетики від участі в Олімпійських іграх-2016. Таку думку він висловив в інтерв’ю сайту Міжнародної асоціації спортивної преси, пише NEWSru.com.

Прославлений радянський стрибун у висоту не хоче повторення Олімпіади 1984 року в Лос-Анджелесі, коли через геополітичну напруженість між Сходом і Заходом Радянський Союз разом з іншими країнами проігнорував ці Ігри у відповідь на багатонаціональний бойкот на чолі з США Олімпіади-80 у Москві. «Те, що я відчув в 1984 році, поряд з безліччю інших спортсменів, не повинно повторитися. Перспективні атлети після цього більше ніколи не отримали шанс поборотися за олімпійську медаль. У нас є обов’язок захищати «чистих» спортсменів від масової дискваліфікації. Їх не можна карати», – заявив Бубка.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) у своєму незалежному звіті звинуватила Всеросійську федерацію легкої атлетики, Російське антидопінгове агентство та тренерів з легкої атлетики у використанні заборонених препаратів для підготовки спортсменів до змагань.

9 листопада незалежна комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) рекомендувала IAAF позбавити російських легкоатлетів можливості взяти участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро в 2016 році через нібито виявлені нею численні порушення антидопінгового законодавства з боку РФ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ