glib-zagoriy
Із е-декларації депутата від БПП стало відомо, що Риженко продала йому 8 приміщень на Еспланадній, 34 у столиці

Народний депутат від БПП Гліб Загорій заявив, що бухгалтерка Юрія Луценка Світлана Риженко позичила у нього гроші на купівлю скандальних квартир, а потім не змогла віддати їх та повернула квартири. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«А правда дуже проста, не хитромудра: у 2009 році знайома Світлана Риженко звернулася по допомогу про безвідсоткову позику коштів для придбання нерухомості за умови повернення цих коштів або самої нерухомості», – написав він.

Але потім, як пише Загорій, Риженко не змогла заплатити борг і запропонувала йому викупити у неї квартири з урахуванням ремонту.

«Кілька років нерухомість, придбана Світланою, була виставлена нею на продаж у кількох ріелтерських компаніях, а оскільки борг не було погашено, Світлана Риженко запропонувала мені, як позичальнику, отримати цю нерухомість у власність в якості погашення боргу за оціночною вартістю з урахуванням проведеного ремонту, що і було проведено абсолютно офіційно без участі підставних осіб або фірм», – написав він.

Загорій також наголосив, що історія з квартирами є «вигаданою і замовною».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше ЗМІ писали, що у генпрокурора є дорога нерухомість в центрі Києва, оформлена на екс-бухгалтерку його дружини Світлану Риженко.

Нинішній очільник ГПУ назвав це «черговою фантазією» та запевнив, що його родина не має жодного відношення до цього будинку.

26 жовтня з е-декларації депутата від БПП Загорія стало відомо, що Риженко продала йому 8 приміщень на вулиці Еспланадній, 34 у столиці. 

Водночас прес-служба НАБУ повідомила, що Національне антикорупційне бюро України вже розпочало перевірку придбання та користування нерухомістю на вулиці Еспланадній, 34 у Києві, кінцевим бенефіціаром якої може бути син генпрокурора Юрія Луценка Олександр.

У повідомленні уточнюється, що перевірка почалася «у відповідь на численні запити з боку ЗМІ та звернення громадських організацій».

26 жовтня депутат від БПП Сергій Лещенко опублікував інформацію про наявність у Риженко квартири в окупованій Ялті. Депутат вважає, що ця квартира також насправді належить Луценкові та записана на 67-річну Риженко як на підставну особу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ