мігранти
Мігрантів, які відмовлятимуться виконувати накази представників влади, будуть затримувати

З наступного тижня нелегальних мігрантів, які намагатимуться перетнути угорський кордон, затримуватимуть. Про це заявив прем’єр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters. За його словами, нині ситуація така, що мігранти не підкоряються законам Угорщини, захоплюють залізничні станції та відмовляються реєструватися: «З огляду на це можна говорити про повстання мігрантів, поліція просто виконує свою роботу без застосування сили».

З 15 вересня в Угорщині набувають чинності нові міграційні закони, і мігрантів, які відмовлятимуться виконувати накази представників влади, затримуватимуть. Крім того, МВС країни пропонує запровадити після 15 вересня режим кризового стану через масовий наплив біженців. При цьому ті мігранти, які заїжджатимуть на територію Угорщини, повинні будуть прямо на пункті пропуску зробити клопотання про надання притулку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкера має план з розміщення 160 тис. біженців у Європі. Зокрема, найбільше мігрантів – понад 34 тисячі – має прийняти Німеччина. Далі йде Франція з понад 26 тис. Польща повинна буде прийняти понад 10 тис. біженців. Найменшу кількість мігрантів розмістять на Кіпрі та Мальті. При цьому до списку країн, з яких мігрантів висилатимуть для перерозподілу між іншими членами ЄС, додали Угорщину (до Італії та Греції). Так, 54 тисячі мігрантів будуть вислані з Угорщини, понад 66 тисячі – з Греції, 40 тисяч – з Італії.

Читайте: Мігрантська навала: протягом року притулок у Європі шукатимуть 850 тисяч біженців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ