Колонія
Співробітники колонії вже третю добу не можуть зайти у виправну установу

У кіровоградській колонії №6 збунтувалися ув’язнені. Про це повідомив глава Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ситуація вже вийшла з-під контролю. Незабаром може знадобитися залучення поліції та Нацгвардії.

«Справжній бунт, коли нападають на співробітників, забирають ключі та спецзасоби, відкривають або виламують всі двері… Розкачує ситуацію «Краснодонський», відчуваючи слабість, безпомічність і розгубленість співробітників ДПтСУ. Засуджених з ВК-6 вже готові підтримати ВК-49 та СІЗО Кіровоградської області», – написав Старенький.

Глава пенітенціарної служби розповів, що співробітники колонії вже третю добу не можуть зайти у виправну установу, адже бояться за своє життя. Також він наголосив, що реакції від Мін’юсту так і не дочекався.

Як передавав Інформаційний Акцент, 13 квітня 2016 року в Луцькому слідчому ізоляторі ув’язнені влаштували бунт. Його причиною став той факт, що адміністрація СІЗО порушувала правила утримання. Зокрема, не дозволяла отримувати домашню їжу в передачах, при цьому годуючи «вівсянкою і вареними огірками». 26 людей на знак протесту порізали собі вени.

Згодом стало відомо, що ув’язнених в ізоляторі втихомирювали за допомогою брандспойта.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ