64eb8748b17dbeddbcb94009fb251068
Негода накрила Мінськ та Москву

В аеропорту Мінська в Білорусі 13 липня через бурю, що накрила місто, пошкодження отримали вісім літаків. Про це повідомляється на сайті Національного аеропорту «Мінськ», пише Newsru.com.

У результаті сильного вітру та шквального дощу п’ять літаків отримали незначні пошкодження, три – більш значні ушкодження із фрагментами зірваних конструкцій.

Два із зазначених літаків зіткнулися на стоянці, причому один легко-моторний літак перекинувся і отримав значні пошкодження, пасажирів на облавку не було. У свою чергу, представник авіакомпанії RubyStar уточнив, що в їхній вантажний літак врізався пасажирський Boeing.

Аеропорт продовжує працювати в штатному режимі, для усунення наслідків стихійного лиха створено штаб.

За повідомленням прес-служби аеропорту, спеціальна перонна техніка аеропорту не пошкоджена, також в результаті удару стихії не постраждав ніхто з людей.

Буря пошкодила деякі рекламні конструкції, в аеровокзальному комплексі розбито декілька шибок, повалилися дерева, а три літаки були перенаправлені на запасні аеродроми.

110_248Негода вирувала і в Москві. Злива супроводжується сильним градом і штормовим вітром. Через сильну грозу затопило вулиці в низці районів. Поривами вітру повалило дерева, місцями зірвало покриття з дахів і пошкодило автомобілі. В аеропортах міста затримуються десятки рейсів, здебільшого в «Домодєдово» і «Шереметьєво».

Снимок экрана 2016-07-14 в 10.39.38Снимок экрана 2016-07-14 в 10.39.42Снимок экрана 2016-07-14 в 10.39.44У Можайському районі Підмосков’я є постраждалі.

«Сильний вітер повалив дерева і частково зірвав покрівлю з декількох будинків. В результаті невеликі травми і удари отримали три людини», –повідомили в МНС.

Нагадаємо, у грудні 2010 року дощ в морозну погоду призвів до транспортного колапсу в столиці Росії. У Москві та Підмосков’ї було порушено роботу тролейбусів, трамваїв, електричок, світлофорів. Аеропорт «Домодєдово» не працював.

Крижаний дощ призвів до обриву ліній електропередач, що стало причиною поганої роботи наземного електротранспорту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ