мешканців Кривого Рогу підходити до будівлі мерії
Мешканців Кривого Рогу підходити до будівлі мерії

Юрія Вілкула не впустили до будівлі мерії жителі Кривого Рогу. Про це написали депутати Семен Семенченко та Єгор Соболєв на своїх сторінках у соцмережі Фейсбук.

«Щойно жителі вигнали з виконкому колишнього міського голову Юрія Вілкула. До політико-правого рішення Верховної Ради, що робити з масовими фальсифікаціями на виборах, патріоти Кривого Рогу та України вимагали від корумпованої банди припинити провокації», – повідомив Семенченко. У свою чергу, Соболєв зазначив, що «Вілкул через задній вхід пробрався в мерію Кривого Рогу». «Вчасно помітили. Попросили не провокувати людей і забиратися геть. Почув не відразу», – написав Соболєв. «Пояснили – якщо ви з сином нинішній Генпрокуратурі не відповіли за «тітушок» на Майдані, за багатомільярдні розкрадання, за фальсифікацію виборів, це не означає, що ви людям за це не будете відповідати. Евакуювався. Зараз почнемо перевірку всіх кабінетів», – розповів Соболєв. Депутати також закликають мешканців Кривого Рогу підходити до будівлі мерії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Криворізький міськвиборчком оголосив кандидата від «Опозиційного блоку», чинного мера Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів Вілкул набрав 49%, Милобог – близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси (демократичні сили вважають, що штаб Вілкула «накрутив» їх саме на спецдільницях). 18 листопада на засіданні Криворізької міськради Вілкулу вручили посвідчення мера.

Водночас у Кривому Розі почалися масові акції протесту, на яких люди вимагали визнати вибори недійсними. У МВС відкрили кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах у Кривому Розі, штаб Вілкула також звинувачували у поширенні передвиборчої «чорнухи».

Читайте: Вілкул-старший стараннями апеляційного суду «вростає» у крісло мера

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ