Садовий намагається відібрати раніше подаровану суддям та міліціонерам нерухомість
Садовий намагається відібрати раніше подаровану суддям та міліціонерам нерухомість

Конфлікт між мером Львова Андрієм Садовим та прокуратурою Львівщини з приводу службових квартир триває. Зокрема, у прокуратурі заяви про тиск на працівників Львівської міської ради назвали маніпулюванням громадською свідомістю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівщини.

У відомстві нагадують, що прес-служба ЛМР 6 травня знову розповсюдила заяву про тиск, який на їхню думку, чинить прокуратура на працівників мерії.

«Йдеться про виклик трьох посадових осіб для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні, яке розслідується Галицьким відділом поліції у м. Львові за фактом невиконання посадовими особами мерії рішень суду», – йдеться у повідомленні.

Відповідні заяви про те, що прокуратура вимагає від міста передати в приватну власність понад 30 квартир для своїх працівників є звичайною інсинуацією та маніпулюванням громадською свідомістю, а також поверховим, непрофесійним політиканством, наголошують у прокуратурі.

«Таким чином, Львівська міська рада за маскою заздалегідь соціально сприйнятних гасел приховує бажання впливу на прокурорів з власних інтересів», – зазначає прес-служба.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше неймовірно щедрий до прокурорів, суддів, міліціонерів мер Львова Андрій Садовий нині намагається відібрати цю нерухомість чужими руками. Зокрема, до порядку денного засідання сесії 21 квітня було внесено питання про скасування рішень виконкомів та наказів департаменту житлового господарства та інфраструктури про надання службових квартир працівникам прокуратури у 2012-2013 роках. Однак, депутати не проголосували за це.

У свою чергу, голова профспілкового комітету працівників органів прокуратури Львівської області Галина Кіра заявила, що через неможливість вселитися у своє відомче житло, люди були змушені звернутися до суду для захисту прав.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ